Jesteśmy wdzięczni za życie naszego Patrona… W dniu 31 marca 2023 roku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w uroczystości przygotowanej przez klasę 3cl w 18. rocznicę śmierci naszego Patrona. W ten sposób jako społeczność Szkoły noszącej Imię Jana Pawła II, chcieliśmy uczcić Jego pamięć i przypomnieć duchowy testament Wielkiego Człowieka – Mistrza i Przyjaciela młodzieży. Nasi artyści przywołali wartości, o których nauczał i według nich żył Jan Paweł II.

Spotkanie przebiegło w atmosferze refleksji i zadumy. Skłoniło nas do poszukiwania odpowiedzi na pytanie: Kim jest dla nas Jan Paweł II?

Zostaliśmy zaproszeni do wczytywania się w treść Drogowskazów Naszego Patrona, które znajdują się w przestrzeni naszej szkoły.

Na koniec uroczystości Pani Dyrektor Iwona Lipiec podzieliła się osobistym świadectwem ze spotkań z Janem Pawłem II.

9.jpg

Reprezentacja naszych uczniów i nauczycieli uczestniczyła w lokalnych obchodach rocznicy śmierci Jana Pawła II, które odbyły się 2 kwietnia w formie marszu wdzięczności za dar Jego życia i nauczania. Dziękujemy wszystkim za udział!