1 TYTUL

Dnia 20 lutego 2024 r. w klasie 1 bl odbyły się zajęcia w ramach projektu Erasmus + "EcoHarmony - balance between nature and progress". Maja Ostapiuk i Julia Wójcik z klasy 2fl oraz Zuzanna Szymanek z klasy 2dl przeprowadziły warsztaty edukacyjne na temat zielonych technologii.

Uczennice wyjaśniły czym dokładnie są zielone technologie, zaprezentowały ich wady jak i zalety oraz poszerzyły wiedzę uczniów na temat energii odnawialnych poprzez przedstawienie informacji w prezentacji multimedialnej a także poprzez czynny udział w quizach i grach zachęcając uczestników do zaangażowania. Poprzez kreatywne zajęcia uczniowie poszerzyli zagadnienia z ekologi i ochrony środowiska oraz dowiedzieli się jak wykorzystać tę wiedzę w codziennym życiu.