20231221145231 IMG 5576

,,Jakie piękne i wzruszające są kolędy, które tradycja wszystkich narodów oplotła wokół Bożego Narodzenia! Ileż w nich głębokich myśli, a nade wszystko jak wiele czułej radości skierowanej do tego Bożego Dzieciątka, które w Świętą Noc przyszło na świat.” - tak mawiał nasz Patron Jan Paweł II.
Już po raz kolejny Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II zorganizował wspólne kolędowanie, którego celem było wprowadzenie całej społeczności szkolnej w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia i budowanie poczucia wspólnoty w duchu poszanowania.

Zaproszenie do wspólnego kolędowania przyjęły klasy: 4ct, 1ct, 4dl, 2dl, 2fl, 3fl, 4cl, 2cl, 1bl, 2ct, 1cl, 1bg, 2at, Jakub Jasionka i Daniel Wiśniewski z kl.3al oraz Alicja Stefaniak i Bartosz Bogusz z Panem Janem Wasilewskim.
W tym roku odśpiewaliśmy polskie kolędy i pastorałki.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy, aby nadchodzące świąteczne dni, pozwoliły oderwać się od codziennych trosk i nasyciły atmosferą radości, by przyniosły nadzieję, pozwoliły cieszyć się spokojem, rodzinnym ciepłem i niezapomnianymi chwilami spędzonymi wśród Najbliższych Życzymy, aby każdy dzień Nowego Roku przynosił radość i wiarę w lepsze jutro.