unnamed

W dniu 13 lutego 2024 odbył się koncert karnawałowo – walentynkowy przygotowany przez Samorząd Uczniowski oraz uczniów naszej szkoły. Spotkanie nawiązywało do kończącego się okresu karnawału oraz do jutrzejszego święta zakochanych - Walentynek. Karnawał jest to czas radosnego świętowania poprzedzający okres Wielkiego Postu, a Walentynki są okazją do wyrażenia uczuć miłości i przywiązania.

Uczniowie przygotowali repertuar wokalno – taneczny wprowadzając społeczność szkolną w nastrój romantyzmu i radości.

Młodzież, która wystąpiła na scenie to uczniowie i uczennice klas: 1bl, 1el, 1fl, 1at, 1ct, 2al, 2fl, 2at, 2ct, 3bl, 3cl, 4dl, 4at, 4ct, 4dt. Nie zabrakło występu szkolnego chóru Sensorium.

Koncert był także okazją do wręczenia nagród dla uczestników szkolnych konkursów czytelniczych zorganizowanych przez bibliotekę szkolną.