1686943688379

W dniu 16 czerwca 2023 r., w siedzibie naszej szkoły  odbyła się coroczna gala uhonorowania przez Prezydenta Miasta Lublin laureatów  i finalistów ogólnopolskich olimpiad i konkursów. Z dumą informujemy, że w tym gronie znalazło się 15 laureatów i finalistów z naszej szkoły.  Na gali obecna  była Iwona Lipiec dyrektor szkoły oraz nauczyciele, pod których kierunkiem młodzi ludzie mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a zarazem osiągnąć sukces na miarę całej Polski.
Nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Lublin:

Grudzień Julia – 4 atp, Kazanowski Paweł – 4 btp, Sieńko Maciej – 4 btp, Charytanowicz Gabriela – 4 ctp, Góra Zuzanna – 4 ctp, Możdżeń Dawid – 4 ctp, Wojewoda Oliwia – 4 dtp, Adamczyk Emilia – 4 dtp, Kochlik Igor – 4 dtp, Kosiarska Karolina – 4 dtp, Widomska Patrycja – 4 clp, Dec Weronika – 3 dtp, Danicki Michal – 3 dlp, Głaz Patryk – 2 cl,  Frąk Natalia – 2 bg

Wyróżnieni nauczyciele: wicedyrektor Milczak Monika, Budzyński Piotr, Czerny-Żugaj Anna, Damps-Lepiarz Małgorzata, Godziszewska-Rozwałka Joannna, Kasperek Agnieszka, Kłos Iwona, Korba Renata, Kozak Monika, Mazur Robert, Szewczyk Agnieszka, Szymczyk-Furgał Anna.

Miło było spotkać naszych zdolnych absolwentów, którzy uzyskali tytuł laureata w poprzednim roku i zdecydowali się  na kontynuację nauki na lubelskich uczelniach wyższych. Dzisiaj odebrali stypendia w ramach  "Programu stypendialnego Lublina dla laureatów i finalistów"

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

zs5.lublin 1

zs5.lublin