EBF97800 16B2 4056 A767 2D118B62D4EC

Uczniowie Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego w dniu 12 czerwca 2023 uczestniczyli w konferencji podsumowującej wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Zawodowej „Rok przed dyplomem”, objętej honorowymi patronatami: Ministra Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Lubelskiego, Kuratora Oświaty w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin, Rektora Politechniki Lubelskiej, Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Fundacji VCC. Konferencja odbyła się w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej.

Uczniowie kształcący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych: Julia Grudzień, Maciej Sieńko, Paweł Kazanowski zdobyli tytuły laureatów. Natomiast Zuzanna Góra i Dawid Możdżeń, którzy uczą się w klasie technik organizacji turystyki również zostali laureatami, a ponadto Gabriela Charytanowicz uzyskała tytuł finalistki. Sukces odnieśli także uczniowie kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa: Igor Kochlik otrzymał tytuł laureata, natomiast Emila Adamczyk i Karolina Kosiarska otrzymały tytuły finalistek.